Єдина в світі натуральна фарба для стелі і стін, що володіє фотокаталітичним ефектом.
Вдихніть здоров’я і радісний настрій – з фарбами для стін AURO Airfresh – До теперішнього часу метою фарб для стін було удосконалення зовнішнього вигляду приміщень. Тепер є нове покоління фарб для стін: вони не тільки візуально прикрашають приміщення, але і ефективно розкладають поллютанти, неприємні запахи і мікроби в повітрі, створюючи таким чином здоровий клімат у приміщенні.
Як вона працює?
Особливе поєднання сировинних матеріалів у фарбі для стін Airfresh виконує функції
каталізатора, який з допомогою світла розкладає неприємні запахи і поллютанти в повітрі і перетворює їх в нейтральні компоненти.

Найбільш ефективно це відбувається при денному світлі, але фарба продовжує діяти таким способом також і при штучному освітленні.
Процес розкладання полютантів з часом не погіршується, а залишається стабільним протягом усього періоду експлуатації фарби.
Приміщення пофарбовані фарбою для стін Airfresh необхідно постійно провітрювати, як і будь-які інші приміщення. Циркуляція повітря необхідна, щоби упевнитися, що шкідливі частинки і неприємні запахи вступають в контакт з пофарбованої стіною.
Забруднене повітря
Існує багато факторів, які сприяють забрудненню повітря в приміщеннях. Тютюновий дим, неприємні запахи ззовні, гар і кіптява на кухні, а так само численні шкідливі випаровування пластмас (комп’ютер, побутова техніка, телевізор) призводять до створення важкого повітря в наших квартирах і офісах. Сумарний негативний вплив важкого повітря на здоров’я вельми значний, адже людина проводить близько 80% свого життя у приміщенні.
У зв’язку з цим, відповідь на запитання – “Чим фарбувати стіни?” або “Чим фарбувати стелю?”- набуває особливої актуальності. Можна вибрати акрилову або латексну фарбу для стін і зробити повітря ще більш важким, а можна позбавитися від важкого повітря назовсім, вибравши фарбу для стін і стель AURO 328. Завдяки своїм унікальним властивостям і повної безпеки для здоров’я, фарба AURO № 328 може використовуватися не тільки на кухнях, в житлових кімнатах, офісах, але і в приміщеннях з підвищеними вимогами до чистоти повітря: лікарні та пологові будинки. Фарба для стін Airfresh постійно розкладає неприємні запахи тютюнового диму, їжі та інші випари від меблів та килимів. Більш того, розкладаються також інші шкідливі речовини, наприклад, органічні сполуки і мікроорганізми, такі як бактерії. Фарба для стін AURO Airfresh на сьогоднішній день є єдиною на ринку фарбою для стін на натуральній основі, яка не містить акрилової смоли і має фотокаталітичний ефект.
Що таке каталітично активні пігменти?

Каталітично активні білі пігменти діоксиду титану – це неорганічні пігменти, що володіють особливою тонкодисперсної структурою, яка утворює велику площу. Вони володіють ластивостями розкладати органічні елементи в повітрі, наприклад такі шкідливі речовини, як формальдегід. Контакт зі світлом активізує пігменти, внаслідок чого між пігментними частками утворюються щілини, в які потрапляють органічні елементи. В результаті взаємодії каталітично активних інгредієнтів із «захопленими» елементами, органічні елементи розкладаються на свої компоненти (вуглець, водень, кисень). Ці пігменти не випаровуються, а тому залишаються у фарбі. Отже, процес розкладання шкідливих речовин триває до наступного фарбування стін.

Офіційно доведена ефективність
Фотокаталітичний ефект фарби для стін Airfresh був протестований і підтверджений Ганноверським Інститутом Технічної Хімії, Німеччина. Більш того, Шанхайський інститут Технології Вимірювань ітестування провели ще одне дослідження, яке підтверджує високий потенціал фарби для стін AURO Airfresh № 328 і навіть факт розкладання формальдегіду. . Обидва дослідження належно підтвердили дієвість всіх заявлених властивостей фарби для стін і стель AURO Airfresh № 328. В одному з дослідів в коробку, пофарбовану зсередини фарбою AURO № 328 помістили задану кількість формальдегіду. Після однієї години тестувань рівень розкладання формальдегіду досяг 90%, а після двох годин – 95%.
Застосування: простіше і бути не може
Фарба для стін AURO Airfresh білого кольору, не містить розчинників, має слабкий запах. Її лужні властивості надають додаткову гальмівну дію на мікроорганізми, такі як спори цвілі, віруси і бактерії.
Її можна наносити пензлем або валиком.
Фарба для стін Airfresh доступна в упаковках: 10 л. і 5 л.
Фарба для стін Airfresh має досить економні переваги: 10 л. покривають до 100 м2 поверхні стіни.
Фарба для стін Airfresh володіє відмінною покривною властивістю у відповідності з Класом 3 згідно EN 13300. При нанесенні фарба має легку прозорість (як і всі фарби на вапняній основі). Повна покриванність досягається тільки після остаточного висихання фарби.
Фарбу для стін Airfresh можна наносити на будь-яку стару фарбу. Якщо передбачено ще одне пофарбовування, тоді варто знову використовувати фарбу Airfresh.
Інші фарби для стін AURO також можуть використовуватися для пофарбовування, але заздалегідь завжди слід протестувати фарбу.
Покращений спосіб життя
Фарба для стін Airfresh сприяє здоровому клімату в приміщенні, і тому цю фарбу використовують в тих приміщеннях, які найбільше потребують чистого повітрі: школах, лікарнях, пологових будинках, конференц-залах, готелях, ресторанах, вітальнях, спальнях, дитячих кімнатах, кухнях…
Вона ідеально підходить для приміщень, де ви відчуваєте себе абсолютно комфортно і розслаблено, тому що ви насолоджуєтесь приємним чистим повітрям.  Вибираючи Фарбу для стелі AURO № 328 – Ви вибираєте чистоту і свіжість повітря в якому живуть Ваші близькі.

Вдалого Вам вибору!

AURO – фарби для здоров’я.