Що може бути цінніше, важливіше і прекрасніше, ніж наші діти. Ми віддаємо їм останнє і намагаємося дати все найкраще – з самого народження створюємо для них красивий, затишний особистий простір, в якому вони ростуть ,це – Дитяча кімната.

Дитяча кімната в будь-якому будинку або квартирі є найважливішим місцем, адже саме в дитячій малюк проводить більшу частину свого часу. Тут відбуваються його перші відкриття, тут він бачить перші сни, дитяча кімната стає для дитини всесвітом, яскравою і захоплюючою, хвилюючою і таємничою.

Величезне значення має дизайн дитячої, адже у більшості дорослих людей спогади про дитинство міцно пов’язані з інтер’єром дитячої та неповторними, дивними подіями, що відбувалися там.

Безпека в дитячій кімнаті – це, мабуть, найважливіший аспект, на який треба звертати увагу при проведенні ремонту у цьому приміщенні.

Дитяча кімната – це те місце, де не може бути дрібниць, важливо все – від якості будівельних і оздоблювальних матеріалів, до кольору і текстури предметів – естетичні здібності формуються у дитини в ранньому дитинстві.

Завдання підбору оздоблювальних матеріалів – одна з головних проблем, що стоять перед батьками при оформленні та обробці дитячої. Головний критерій тут – нешкідливість фарби для здоров’я дитини, якій для повноцінного розвитку і зростання необхідне здорове середовище.

Не секрет, що синтетичні оздоблювальні матеріали виділяють в атмосферу житлового приміщення шкідливі органічні сполуки, які входять до їх складу (ось чому на усіх упаковках з синтетичними фарбами графа «склад фарби» найчастіше відсутня взагалі, або підмінюється загальними термінами: «наповнювач», «добавки» тощо).

Акрилові та алкідні фарби для стін, полімерні лаки, пластик, вінілові шпалери, ДСП виділяють такі небезпечні речовини, як ацетон, ксилол, толуол, формальдегід і т. д. Навіть при «мінімальному» виділенні шкідливих речовин з одного матеріалу, наприклад, фарби для стін, сукупне виділення шкідливих компонентів з великої площі (стіни, підлоги, стелі), надзвичайно велике.

Але як розібратися в цьому великому асортименті оздоблювальних матеріалів і чи існують безпечні фарби для ефективного ремонту і дизайну дитячої в принципі ? Альтернативою синтетичної фарби для стін, лаку, клею є – натуральна фарба, натуральна олія для паркету, натуральний лак для підлоги, натуральний клей від німецької фірми AURO.

Застосування натуральних оздоблювальних матеріалів AURO набагато краще і абсолютно безпечне для здоров’я. Усі фарби AURO виробляються тільки з нешкідливої природньої сировини без використання навіть малих кількостей добавок похідних від нафти. У сухому вигляді залишки натуральних фарб AURO можна компостувати (закопувати в саду) – вони повністю біологічно розкладаються (легко повертаються в природний цикл).

На кожній упаковці натуральних фарб AURO завжди вказується повний перелік всіх інгредієнтів, наприклад:

фарба для стін AURO № 321
Склад: вода; даммар; рослинний спирт; мінеральні наповнювачі; ефір целюлози; касторовий штандоль; льняний штандоль; ПАР з ріпакової і касторової олій; борати; цукор; лецитин; евкаліптова олія; розмаринове масло; апельсинове масло.

Важливим аспектом у ремонті дитячої кімнати є вибір оздоблювальних матеріалів для обробки дерев’яних виробів (лаки, фарби, віск).

Натуральні фарби AURO 250, AURO 260, глазурі AURO 160, перетворять розпис меблів в захоплююче заняття. Вони ідеально підходять для розпису дерев’яних іграшок.

Натуральні фарби і глазурі для дерева протестовані і отримали сертифікати як «безпечні для розпису дитячих іграшок» і «стійкі до поту і слюни».

Бажаючи здоров’я своїй дитині – створюючи здорове середовище в дитячій кімнаті, не забувайте про інші приміщення в квартирі або будинку.

Слід пам’ятати, що дитина тягнеться до батьків і в більшості випадків знаходиться там, де і дорослі.

Вдалого Вам вибору!

AURO – фарби для здоров’я